100 Krypty – 100 Crypts

Publikoval 21. 02. 2013 - 10:07pm : admin

Abyste jen tak bezmyšlenkovitě nehráli nějaké střílečky či se neuhopsali, přicházíme dnes se hrou, nad kterou budete muset i trochu zapojit své mozkové závity. Vývojáři 100 Crypts už mají za sebou jeden úspěšný počin podobného rázu (100 Gates), ale asi jim to nestačilo a tak se rozhodli potrápit vaše mozky znovu. A proč ne, hra je úspěšná a leckdy vám řešení dá pěkně zabrat. Článek obsahuje řešení některých levelů.

Jen vzít za kliku nestačí

 

Cílem hry je dostat se přes všechny zamčené dveře. Někdy k tomu stačí jen objevit schovaný klíč, podruhé rozbít zeď kladivem, nebo sfouknout oheň. Nejednou si však budete s řešením lámat hlavu a už i pomalu vzdávat další postup. Nevěšte však hlavu, mnohdy je řešení jednodušší, než vypadá. Když už budete opravdu v koncích, můžete zkusit zapátrat na fóru GooglePlay přímo u hry, kde diskutující ochotně radí, jak překonat daný level.

krypty I krypty IV krypty III krypty II

Hra je k dispozici zdarma, graficky spíš slabší průměr, ovládání opět jedním prstem, v některých levelech se využívá pohybový senzor telefonu (např. k uhašení ohně).

Řešení 100 Crypts

Jak jsem sliboval výše, podařilo se mi najít i stránky, na kterých se uvádí řešení levelů 0-100. Jsou sice v němčině, ale když si je hodíte do google překladače, lehce řešení pochopíte. Navíc jsou k dispozici i obrázky. Stránky jsou na téhle adrese.

Velikost souboru: 12 MB

Vývojář: 100.crypts.android@gmail.com

[button link=“https://play.google.com/store/apps/details?id=cento.n1.lib&feature=more_from_developer#?t=W251bGwsMSwxLDEwMiwiY2VudG8ubjEubGliIl0.“ color=“#008000″ size=“2″ style=“2″ dark=“0″ radius=“5″ target=“blank“]Stáhnout z GooglePlay[/button]

2 Comments so far. Feel free to join this conversation.

  1. milan 13.3.2013 at 9.33 - Reply

    Prosím o pomoc ve hře 100crypts v 59kole jsem v koncích a brzo rozmlatim telefon :D díky

    • admin 13.3.2013 at 23.46 - Reply

      Asi budeš muset telefon rozmlátit, páč řešení nezná ani ten němec „Lösungen für Level 59 und 60 gibt es noch nicht, da die Level noch nicht veröffentlicht wurden.“

Leave A Response