Beach Buggy Blitz

Publikoval 23. 05. 2013 - 9:31pm : admin
RATING
  • Ovládání
  • Grafika
  • Zábava

[label type=“badge“ style=“important“ title=“Pozor“]Jsem rád, že vám můžu představit snad zatím ne-li nejlepší hru, jakou jsem kdy hrál. Beach Buggy Blitz je přesně ta hra, kterou jsem na Androidu hledal a jen pár dalších her se ji podařilo přiblížit. Jednou z nich je i Catapult King, o které jsem tu psal minule. Ale věnujme se právě Buggynkám, ve kterých se v téhle hře proháníte po pláži na opuštěném tajemném ostrově. Snad vás tahle hra nadchne stejně jako mě. Vývojáři z Vector Unit se pořádně vyřádili a hlavně si dali záležet. Nenašel jsem snad jedinou chybičku, která by mi herní zážitek zkazila. Připravte se, v příštích minutách zažijete šílenou jízdou ve sportovní bugynce po prosluněných plážích, dlouhých jeskyních, lávových polích, ale i po ledem pokryté krajině. Pohodlně se usaďte, vyrážíme.

Vzhůru na pláž

Celý děj téhle závodní hry se odehrává na opuštěném tropickém ostrově. Jako řidič začátečník dostanete nejlevnější bugatky a je na vás, jak se osvědčíte. Projíždíte ostrovem, cestou sbíráte mince, za které si pak můžete vylepšit svůj stroj, či pořídit různé benefity. Hra je koncipována na základě časových limitů, do určitého času musíte projet kontrolním bodem. Pokud se vám to nepodaří, hra končí a vy se ocitnete na začátku.

Na trati vás čekají ale i překážky, ale je pravda že někdy se vám pod kola nejvíce pletou ostatní závodníci. Co mě snad nejvíc nadchlo je úžasná grafika, která místy působí víc než reálně. Nejlepším příkladem jsou kapičky vody, které vám stékají po čelním skle. Jsou přímo k nerozeznání od těch reálných.

Ovládání bezchybné

Ovládání Bech Buggy Blitz je řešeno dvěma způsoby. Hru můžete ovládat pomocí šipek na určování směru, nebo si přepnout na řízení pomocí náklonu mobilu. Pohyb vpřed je automatický, vy se jen staráte o řízení a případné přibržďování před ostrými zatáčkami. O nic víc se tedy při hře starat nemusíte a tak veškeré úsilí můžete věnovat soustředění na závodní trať, která se mimochodem po několika startech obměňuje, takže odpadá nuda z neustále stejného prostředí.

 

buggy Ibuggy buggy III

 

 

[app]com.vectorunit.yellow&feature=featured-apps#?t=W251bGwsMSwyLDIwMywiY29tLnZlY3RvcnVuaXQueWVsbG93Il0.[/app]

Leave A Response