Bocce 3D

Publikoval 5. 08. 2013 - 8:26am : admin

Bocce je italská varianta známějšího petanqueu a nyní si tuhle oddychovou hru můžete zahrát i na svém chytrém telefonu. Možná jste si tuhle hru se stríbrnými koulemi zahráli už v reálu, pokud ne, ponořte se do hráčské vášně alespoň virtuálně. Možná vás chytne natolik, že si pořídíte svou vlastní petanqueovou sadu a vyrazíte s přáteli si tuhle ryze francouzskou hru zahrát do příjemně zastíněného parku. 

Bocce 3D příjemné odreagování

 

 

Bocce 3D vás nutí přemýšlet nad každým hodem, protože musíte počítat s všemožnými variantami. V potaz musíte brát i hody soupeřů, aby měli co nejmíň možností, jak se dostat blíž k vodící kouli. Pomalu se tak dostáváme k pravidlům téhle hry. Začínající hráč vyhodí nejmenší kouli, ke které se musíte zbývajícími koulemi dostat blíž, než váš protivník. Kolik koulí bude umístěno blíže, tolik bodů si z kola odnesete. Samozřejmostí je vyrážení protivníkových koulí z blízkosti té vodící. K dispozici máte 4 hody, hra je rozdělena do kol, v každém kole získáte tolik bodů, kolik vašich koulí skončí nejblíže té vodící. Po dosažení 10 bodů zápas končí.

Bocce I Bocce II Bocce III

Ovládání hry je jednoduché, tahem po displeyi zvolíte sílu a směr hodu. Zahrát si můžete klasický turnaj, ligu, nebo jen jednotlivou hru. V poslední variantě máte k dispozici ze třech různých obtížností. Bocce 3D je hra určená k odreagování, nečekejte od ní žádné zázraky. Nepřekvapí, ale ani neurazí. Ke stažení je k dispozici na Google Play a to zdarma.

Velikost: 15 MB

Autor: Giraffe-games.com

[pb-app-box pname=’com.giraffegames.bocce‘ name=’WhatsApp‘ theme=’light‘ lang=’en‘]

Leave A Response