Bus Simulator 3D

Publikoval 24. 08. 2013 - 9:50am : admin

Simulátory se stále těší větší oblibě a i já jsem jim přišel na chuť. Stejně je tomu u simulátoru jízdy autobusem, který na Google Play najdeme pod názvem Bus Simulator 3D. V roli řidiče dostanete na starost autobus, kterým jezdíte po městských ulicích a na zastávkách nabíráte cestující. Pravidelná linka MHD nesmí mít zpoždění, což jistě znáte sami ze svých cest MHD. Jakmile získáte potřebné zkušenosti z městských ulic, můžete se vrhnout i na dálkové spoje, které vedou po dálnicích, ale i přes horské vrcholy. Těsné horské silničky vás tedy neminou a na vlastní kůži si můžete zkusit, jaké to je se jimi proplétat. Velkým plusem je, že autoři z OviLexu stále přidávají nové trasy, takže v tuto chvíli je hra „nekonečná“.

Sešlápni plyn ať to frčí

 

 

Jak už asi sami tušíte, cílem Bus Simulator 3D je přeprava osob v autobuse. K dispozici máte základní model autobusu a jen svou pílí si můžete pořídit lepší a to díky nasbíraným zkušenostním bodům. K dispozici jsou klasické autobusy na městské linky, ale i dálkové luxusní autobusy. V nabídce najdeme i londýnské Double Deckery, americké školní autobusy, minibusy a i kloubové autobusy. Vývojáři tedy na neustálém vývoji téhle hry nešetří a snaží se uživatelům stále servírovat nové a nové věci.

Co se týká samotné hry, nejste vázáni žádnými dopravními předpisy. Ve hře se sice vyskytuje policejní kontrola, ale to jen za účelem zvýšení XP. Tedy pokud projedete křižovatku na červenou, nebo překročíte rychlost, nehrozí vám žádný postih. Za co ale můžete ztratít XP body jsou nehody, nebo prudké brždění. Nutno ale podotknout, že za mnohé nehody ani nemůžete, či je nejde nijak ovlivnit. Často se stává, že stojíte na zastávce a zezadu do vás narazí právě projíždějící auto a přesto vám jsou body odečteny.

bus I bus II bus III

Samotné ovládání je celkem jednoduché, pomocí náklonu telefonu zatáčíte, brždění a plyn jsou řešeny klasickými pedály. Zvolit si můžete i pohled a to buď přímo z kabiny nebo celkový zadní. Osobně používám pohled řidiče, celkový mě nevyhovuje. Bus Simulator 3D je zábavná hra, určitě se u ni nudit nebudete. Pokud autoři odstraní některé bugy a dál ji budou rozvíjet, nemusí se bát nedostatkem hráčů.

Autor: OviLex

Velikost: 49 MB

[pb-app-box pname=’com.ovilex.bussimulator3d‘ name=’WhatsApp‘ theme=’light‘ lang=’en‘]

Leave A Response