Despicable Me: Minion Rush

Publikoval 22. 06. 2013 - 3:09pm : admin
RATING
  • Ovládání
  • Grafika
  • Zábava

Inspirací filmem Já padouch vytvořil Gameloft stejnojmennou hru na telefony s Androidem. Hlavním hrdinou je roztomilý Minion, který aspoň mě připomíná žlutou fazoli s nožičkami. A také celá hra mě připomíná Subway Surfers, tedy aspoň její ovládání a princip. Pokud jste hráli obě dvě, tak mi jistě dáte za pravdu. Ale nezvykle tu nebudu Despicable Me nijak hanit, protože toho nabízí podle mě více, než oblíbená Subway Surfers. Tahle zábavná 3D skákačka vás uchvátí svým grafickým zpracováním, ale i vtipem, kteří autoři dokázali do hry citlivě zapracovat. Oni jsou ti Miniové strašně roztomilí, což vás motivuje ještě lepším výsledkům hry.

Utíkej, co ti síly stačí

 

 

Úkolem je utéct co nejdál, posbírat co nejvíc banánů, vyhnout se různým překážkám a zároveň splnit mezihry, které jsou vloženy přímo do hry. Za banány si můžete koupit různá vylepšení, sloužící ke zjednodušení celé hry, dále máte možnost si svého Minionka i obléci podle svého vkusu. Abych nezapomněl, krom banánů cestou sbíráte i různé předměty, které vám poskytují okamžitý bonus. Jedná se např. o ochranný štít, který vás ochrání při nárazu, nebo o raketu, která vás přenese o pěkných pár metrů dopředu.

Ovládání celé hry je jednoduché, pohyb vpřed je automatický, vy jen prstem přikazujete Minionovy, po které dráze má běžet. Ovšem jsou i situace, kdy ovládání směru musíte použít náklonu telefonu. Jedná se především o jízdu na skluzavce, nebo let raketou. Možná by nebylo naškodu ovládat tak celou hru, ale teď si uvědomuji, že by to bylo nepraktické, protože ve hře přeskakujete (pohyb prstu po displeyi nahoru) a podlízáte (pohyb prstu po displeyi dolů) různé překážky.

minion II minion III minion IV

 

Velikost:  40 MB

Autor: Gameloft

[pb-app-box pname=’com.gameloft.android.ANMP.GloftDMHM‘ name=’WhatsApp‘ theme=’light‘ lang=’en‘]

Leave A Response