Dirt Road Trucker 3D

Publikoval 3. 06. 2013 - 3:28pm : admin

Přinášíme vám další logistickou hru, ve které máte za úkol přepravit náklad z bodu A do bodu B. Opět jste jako řidič náklaďáku a po vytyčené trase máte přepravit určený náklad, který je mnohdy neposedný. Jednou vezete dřevěné bedny, podruhé zas obrovské dýně, jindy zas klády nařezaného dřeva, nebo sudy. Ve všech případech je náklad velmi nestabilní a při sebemenším zhoupnutí automobilu na terénní nerovnosti hrozí jeho vysypání. A za každý vyklopený kus dostáváte penalizaci, když vyklopit určité procento nákladu, hra končí.

Trochu nudný příběh

Ze začátku vás hra chytne, ale postupem času zjistíte, že je to vše dokola. Obměňuje se jen náklad a nepatrně trasa. Ta je situována na polní cestu, která nese znaky takové cesty v reálném světě. Tedy se setkáte s různými nerovnostmi, zatáčkami, vyjetými kolejemi. Sem tam se na cestě válí klády, nebo horda kamení, popřípadě jiné překážky, kterým se musíte vyhnout aniž byste do nich narazili, neboť hrozí již zmíněné vyklopení nákladu. Před každým levelem máte uvedeno, kolik procent nákladu musíte do cíle dovést, abyste misi splnili. Mise jsou měřené, ovšem zatím jsem nepřišel na to, jaký má dosažený čas význam.

Ještě horší ovládání

Na výběr máte ze třech možností ovládání. V každém se musíte starat o pohyb vpřed/vzad pomocí šipek na levé straně displeye. Na výběr máte ze způsobu řízení a to buď pomocí volantu, šipek, nebo náklonu telefonu. První možnost je prakticky nehratelná, volant je zobrazen jen z jeho horní poloviny a mnohdy se stane, že pokud se špatně dotknete obrazovky, nestačí vám zobrazený půlkruh k vybrání zatáčky. Ovládání šipkami jsem ani nezkoušel a rovnou si nastavil třetí možnost, tedy řízení pomocí náklonů telefonu. Ta mi vyhovuje nejvíce a to už ze zkušeností z jiných her.

Co mě nejvíc zklamalo a kvůli čemu asi Dirt Road Trucker 3D smažu ze svého telefonu jsou jízdní vlastnosti náklaďáku. Když totiž trochu víc šlápnete na plyn, začne se auto chovat jako kdyby bylo na ledě. Tento nedostatek odradí mnoho hráčů a v kombinaci s nezáživností odsuzuje tuhle hru k zániku. Pokud tvůrci nepřijdou s nějakým upgradem, který by hru oživil, nezůstane mezi nejhratelnějšími hrami. Po grafické stránce není hra zas tak špatná, řadil bych ji k lepšímu průměru. Ale to ke spokojenosti hráčů nestačí.

truck 3d I truck 3d II truck 3d III

Velikost: 24 MB

Vývojář: 3dinteger

[app]com.integer3d.dirtroadtrucker&feature=top-free#?t=W251bGwsMSwxLDIwNSwiY29tLmludGVnZXIzZC5kaXJ0cm9hZHRydWNrZXIiXQ..[/app]

Leave A Response