Flick Home Run!

Publikoval 10. 08. 2013 - 10:10am : admin

Jako malí caparti školou povinní jsme na travnatém plácku před barákem hrávali baseball. Tedy spíše hru jemu podobnou s vlastními pravidly. Betonové sloupky na prádlo nám sloužily jako mety, pálku nahradilo opracované dřevěné prkno a místo pravého baseballového míče nám posloužil obyčejný tenisák. A byli jsme spokojeni, dokonale jsme se vyblbli a pomohli tak rozšířit tuhle hru do střední Evropy. To je samozřejmě nadsázka, žádný z mých kamarádů, kteří se místního klání zúčastnili, není v současné době profesionálním, ba ani amatérským hráčem. Ale proč tohle píšu, na Android se právě dostala hra, kterou znají spíše uživatelé konkurenční platformy iOS pod názvem  Flick Home Run!

Klasický zápas nečekejte

 

 

Kdo z vás čeká klasické baseballové utkání, toho musím zklamat. Ve hře jde o jediné a to poslat nadhozený míček do co největší vzdálenosti. Čím dál ho pošlete, tím větší bodové ohodnocení na vás čeká. A nejen to, v horní části obrazovky je zobrazen ukazatel, který indikuje počet možných odpalů. Po každém odpalu tento počet klesne, ale v závislosti na dosažené vzdálenosti můžete tento počet odpalů navýšit.

 

Samozřejmě že nejvíc bodů dostanete za Home Run, tj. odpálení míčku na tribunu, resp. nejlépe až za brány stadiónu. Své bodové konto můžete krom vzdálenosti navýšit i dalšími způsoby. Jedním z nich je trefení nafukovacích balonků visících ve vzduchu nad stadionem, nebo když vám zrovna z nadhozu přiletí bonusový míček s dvojnásobným, resp. trojnásobným bodovým ohodnocením. Body ve hře ztratit nemůžete, ale můžete rychleji odčerpat počet pokusů a to, když nezasáhnete míček, nebo odpálený míček nepřeletí úvodní metu. Podle baseballové terminologie se vyautujete.

Stačí se jen pořádně trefit

 

 

Ovládání Flick Home Run je jednoduché, stačí vám k tomu jeden prst. Jeho přejetím po displeyi ve směru odpalu musíte trefit nadhozený míček a poslat ho co nejdál. Nejideálněji do výše balonků, to abyste posbíraly i bodové bonusy a za brány stadionu, to abyste trefili zaparkovaná auta a získali tak další body. Za určitý počet pokusů v jedné hře získáte trofeje, za 15 získaných trofejí se vám odemkne další level.

Home run I Home run II Home run III

Hra je udělaná velmi jednoduše a zároveň chytlavě. Grafika hráče nijak neoslní, ovšem tohle je vyváženo zábavností. Flick Home Run motivuje hráče k dosažení co nejdelších vzdáleností a zajisté si tuhle hru oblíbíte stejně jako já.

Autor: Infinitypocket

Velikost: 14 MB

[pb-app-box pname=’com.infinitypocket.flickhomerun‘ name=’WhatsApp‘ theme=’light‘ lang=’en‘]

Leave A Response