Parking Mania

Publikoval 30. 04. 2013 - 7:16pm : admin

Hurá, objevil jsem další parkovací hru. Po Truck parking jsem si do své es trojky stáhl Parking Manii a rozhodně jsem se nezklamal. Ba naopak, protože Parking Mania Truck Parking předčí ve všech směrech. Nevěříte? Měli byste, hra vás vtáhne spolehlivě do děje a každý level je o něčem jiném na rozdíl od již zmíněného Truck Parking, kde se děj odehrává ve stejném prostředí stavby. Pokud tedy rádi jezdíte autem, nebo rádi hrajete simulátory, doporučuji si tuhle hru do svého mobilu stáhnout.

 

Zaparkuj, nejlépe bez karambolu

Jak již podle názvu hry plyne, hlavním cílem hry je zaparkovat svěřené vozidlo na vyznačeném místě. V každém levelu je pro vás připraven jiný úkol, respektive jiné vozidlo se kterým musíte daný úkol splnit. Takže se můžete setkat s klasickým osobákem, dodávkou, nákladním vozidlem, autobusem, truckem nebo i traktorem.

Hra se odehrává na městských ulicích v plném provozu. Jezdíte po širokých městských bulvárech, ale i po úzkých postranních uličkách. Nutno dodat, že pravidla silničního provozu tu neplatí. Velmi příjemným překvapením je samotné ovládání hry. Směr jízdy ovládáte nakláněním zařízení, které je mimořádně přesné. Pohyb vpřed a vzad je řešen posuvníkem na pravé straně displeye. Grafika celkem propracovaná a k dispozici je na 200 levelů. Ovšem pozor, zdarma není všech 200 levelů, část si musíte přikoupit. Cena 19 Kč však není zničující.

parking II parking III parking I

Vyvojář: Chillingo

Velikost: 30 MB

[app]com.chillingo.parkingmaniafree.android.rowgplay&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5jaGlsbGluZ28ucGFya2luZ21hbmlhZnJlZS5hbmRyb2lkLnJvd2dwbGF5Il0.[/app]

[button link=“http://ulozto.cz/xGEZdzZ/parking-mania-v1-1-apk“ color=“#008000″ size=“2″ style=“2″ dark=“0″ radius=“5″ target=“blank“]Stáhnout do PC[/button]

 

Leave A Response