Cat Notes – Poznámkový blok

Publikoval 23. 02. 2013 - 11:51am : admin

Cat Notes – Poznámkový blok je počin českého vývojářského studia Kreature. Již podle českého názvu se dá odvodit, o jakou aplikaci se jedná. Aplikací podobných téhle je nespočet, žel většina je zahraniční provenience bez implementace českého rozhraní. Proto jsem se rozhodl, že tenhle český zápisníček vyzkouším. Za zkoušku přece nic nedám a podpořím aspoň trochu autory. Bohužel jsem nikde nenašel žádné video představující tuhle aplikaci, tak se v tomto článku budeme bez ní muset obejít.

Co všechno umí

Aplikace je postavena na kategorizaci poznámek, to znamená že každou poznámku můžete přiřadit k určité činnosti, kterých je v nabídce hned deset. Zadávání poznámek je velice jednoduché, zkrátka do textového pole poznámku napíšete a následně kliknete na příslušnou kategorii. Tlačítko kategorie slouží zároveň jako potvrzovací prvek, tímto tahem ušetříte minimálně jeden klik, který by byl potřebný v jiných aplikacích. Uložené poznámky můžete prohlížet jako celek, nebo jen podle kategorií a třídit je můžete podle data vytvoření či dokončení.

Cat Notes je zkrátka spojení poznámkového bloku a kalendáře. Nabízí spoustu pokročilých funkcí, jejichž pokročilý popis naleznete v nápovědě přímo v aplikaci. Součástí aplikace je i widget, takže své poznámky můžete vidět přímo na hlavní obrazovce svého mobilu.

cat notes I cat notes II cat notes III cat notes IV

Aplikace je samozřejmě v češtině a dostupná zdarma. Osobně se mi velmi líbí a doporučuji její stažení. Pokud ji vývojáři nenechají ležet ladem a postupně do ní budou přidávat ještě další funkce, stane se jistě oblíbenou aspoň na tuzemském trhu.

Velikost: 2,3 MB

Vývojář: Kreatur

[button link=“https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kreatur.cat.notes&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5rcmVhdHVyLmNhdC5ub3RlcyJd“ color=“#008000″ size=“2″ style=“2″ dark=“0″ radius=“5″ target=“blank“]Stáhnout z GooglePlay[/button]

 

 

Leave A Response