The Simpsons: Tapped Out

Publikoval 24. 02. 2013 - 10:49pm : admin

Hra, která vám ukradne doslova kus života. Nebudete se od ní moct odpoutat a to přesto, že váš bude spousta věcí štvát. Prostě ten, kdo má rád Simpsnovi a není nás málo tuhle hru hrát musí. Je to budovatelská strategie a takových her je na internetu plno ale zde stavíte svůj vlastní Sprigfiled.

 

Zpočátku Homer a Lisa

The Simsones: Tapped Out vás zpočátku povedou, ukážou co kde postavit a jak. Za každou stavbu získáváte zkušenosti a peníze a to i za každý úkol, který jednotlivým postavám přikazujete splnit. Za peníze pak kupujte či stavíte další domky z kterých máte další peníze. Zkušenosti se úročí a při postupu na další level dostává oblíbené americké neplněné koblížky s polevou – Donuty. Za Donuty si můžete do svého města pořídit další budovy a předměty nebo je vyměnit za peníze.

Když je Donutů málo

A zde je problém celé hry. Donatů je málo a vyměnit peníze za donuty nemůžete, tedy aspoň ne ty ve hře. Lze však zakoupit za reálné peníze balíčky Donutů, ale připravte se, že to vaši peněženku bude bolet. Hra je sice zdarma, ale autoři tak nějak předpokládají, že si s Donuty ve hře prostě nevystačíte a tak sáhnete po jednom z balíčků.

Ve hře The Simpsons Tapped Out si stavíte vlastní Springfiled

Krásná grafika a online synchronizace

Hra má nádhernou grafiku a můžete si ji přiblížit do dobrých detailů. Když zadáte úkol, nemusíte jen sedět s rukama v klíně a čekat třeba 4 hodiny až Lisa dohraje na saxofon. Hra se odehrává na serveru a po každém spuštění dojde k synchronizaci úkolů.

 

Někteří hráči si stěžují, že je synchronizace pomalá, ale jsem připojený na domácí wi-fi a na rychlost si nemůžu stěžovat. Někdy se i načítají aktualizace nebo doplňky, ale vše trvá chviličku. Když jsem psal, že u hry sedět nemusíte je to pravda na druhou stranu z klasických domů Brown House jdou jednou za cca 3 minuty peníze a zkušenosti a když je nevyberete tak smůla, takže vás hra na jednu stranu „nutí“, abyste u ni seděli.

Konkureční Springfield, který můžete jednoíu za 24 hodin navštívit

Bug s obchodníkem

Měl jsem strach, že chyba je jen na mém tabletu Samsung, ale po pročtení diskusí na Google Play jsem zjistil, že se to tak jeví všem. Přibližně v 7 levelu se na scéně objeví obchodník, který prodává Donuty. Pokud jste na něj klikli hra zamrzne a spadne. Podle uživatelů a mám také vyzkoušeno, však stačí telefon či tablet přepnout do angličtiny a hra nepadá ani při kliknutí na tohoto obchodníka, který má za úkol prodat vám další Donuty za reálné peníze.

 

Hlasitý Homer

Dabing je skvělý, hru dabují herci, kteří mají na svědomí dabing seriálu, to je super věc. Avšak pozor. Hra resp Homer hlásí dokončení úkolu i když hra zdánlivě neběží, což je v určitých situacích např. když sedíte s telefonem na poradě nepříjemné.

The Simpsons: Tapped Out

Celkové hodnocení

Hra mě opravdu chytla v podstatě se těším vždy na inkasování penz, nákup pozemků a nákup dalších domů nebo zadávání dalších úkolů. To vše je super. Jen škoda, že si neumím přeložit všechny hlášky, protože hra je zcela jistě i zábavná po této stránce. Mohu vřele doporučit.

Velikost hry: 43MB

Vývojáři: EA Swiss Sarl

 

[button link=“https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.game.simpsons4_row&feature=top-free#?t=W251bGwsMSwyLDIwNSwiY29tLmVhLmdhbWUuc2ltcHNvbnM0X3JvdyJd“ color=“#008000″ size=“2″ style=“2″ dark=“0″ radius=“5″ target=“blank“]Stáhnout z GooglePlay[/button]

[button link=“http://ulozto.cz/xNAAdzJ/the-simpsons-tapped-out-v4-1-0-android-6-2-2013-7z“ color=“#008000″ size=“2″ style=“2″ dark=“0″ radius=“5″ target=“blank“]Stáhnout do PC[/button]

2 Comments so far. Feel free to join this conversation.

  1. lukáš 12.3.2013 at 21.41 - Reply

    a de to na pc

    • admin 13.3.2013 at 23.47 - Reply

      Je to hra na android, tak co myslíš?

Leave A Response