Tiny Thief

Publikoval 11. 07. 2013 - 4:51pm : David
RATING
  • Ovládání
  • Grafika
  • Zábava

Dnes se s velkou slávou objevila na Google Play očekávaná logická hra od Rovia Tiny Thief. O téhle hře se mluvilo již od minulého roku, kdy byla představena na GDC v Kalifornii a tudíž je od ni celkem dost očekáváno. Nemůže tedy chybět ani v našem výčtu nejlepších her, které se vám snažíme přinést. A nebude to dnes naposledy, kdy o Tiny Thief u nás uslyšíte. Chystáme totiž takový menší seriál na pokračování. Pokud tenhle článek dočtete až do konce, tak se dovíte i o chystané novince, kterou pro fandy Tiny Thief chystáme.

Nepokradeš

 

 

…tak zní jedno z deseti přikázání. V téhle hře ale platí, že když nepokradeš, nedostaneš se dál. Jste totiž vrženi do kůže malého zlodějíčka, jehož úkolem je obratně sebrat volně položené věci. K tomu musíte použít důvtip a logiku, znalosti fyziky se vám můžou taky hodit. To vše doplňuje neobvyklá grafika, která dělá hru ještě přitažlivější. Hra je rozdělena do několika levelů, v každém jsou úkoly rozdílné a taky obtížnější. Pokud si nevíte rady, můžete použít nápovědy, ta je však dostupná jen jednou za 4 hodiny.

Ovládání je už taková klasika. Klikáte prstem na místa, kde se má malý Tiny přesunout, nebo něco vzít. Nic složitého. Reakce jsou rychlé a přesné, takže vás nic nevyrušuje z přemýšlení. Některé úkoly vás doslova pobaví, oceňuji vtip autorů. Ikdyž hra vyšla teprve dnes a sám mám odehraných jen několik úvodních kol, můžu i tak tvrdit, že má nakročeno zařadit se mezi trháky současných her.

tiny ii tiny iii Tiny

A na závěr již zmíněné info o chystané novince. Jelikož je Tiny Thief logická hra, nemusíme někdy přijít na řešení jednotlivých kol. Proto budeme postupně přinášet řešení jednotlivých levelů, vždy po várce po 10. První balík s řešením prvních deseti levelů můžete očekávat v následujících dnech.

Návody a řešení naleznete zde:

 

1 – 10 level

 

11 – 20 level

 

 

 

 

Autor: Rovio

Velikost: 45 MB

[app]com.roviostars.tinythief[/app]

Leave A Response