Turbo Racing League

Publikoval 15. 06. 2013 - 11:50am : admin

Lidé jsou vynalézaví a dokážou vymyslet závody snad všeho, co se dokáže pohybovat. Stejně tak i tvůrci hry Turbo Racing League, kteří uspořádali závody jedněch z nejpomalejších tvorů naší přírody, šneků. Hra vychází z již zaběhlých modelů, změnili se tedy jen „závodní stroje“. Princip hry je podobný, jako v ostatních závodních hrách. To ale neznamená, že se při šnečím závodění nemůžete pořádně pobavit. Ba naopak, pokud si osvojíte ovládání, tak se můžete stát velmistrem a bossem všech šneků. Vývojáři z PikPok naprogramovali tuhle hru na všechny mobilní OS, na Androidu vám pojede na verzi 2.3.3 a vyšší. Hra je inspirována filmem Snail in the Turbo.

Zařaďte na vyšší rychlost

 

 

Se svým šnekem se ocitnete na závodní dráze, lépe řečeno krytém okruhu. Svého šneka musíte dostat do závodu vystřelením z praku, čehož dosáhnete pohybem prstu vpřed. Poprvé mě to dalo celkem zabrat, než jsem na to přišel. Pak už se věnujete jen vybírání zatáček a dosažení co nejlepšího času. Na závodní dráze musíte dosáhnout co nejlepšího času a taky cestou posbírat co nejvíce rajčat. Ke zrychlení slouží tzv. zrychlovací pruhy, na která když najedete tak dosáhnete turbo rychlosti.

Na výběr máte jako obvykle z několika herních módů, namátkou vybírám závod na čas, závod proti protivníkovi nebo slalom. Po nasbírání daného počtu rajčat se vám odemkne další herní mód, nutno podotknout že bonusy dostanete i na základě dosaženého času v závodě. A nebyla by to ta správná závodní hra, kdybyste neměli možnost si svého závodního šnek i pořádně vytunit. Své nasbírané rajčata můžete vyměnit za různé úpravy, které vašeho šneka vylepší a zrychlí.

Ovládání Turbo Racing

 

 

Ovládání je řešeno hned několika způsoby. Já zvolil osvědčené ovládání pomocí náklonu telefonu. Ovládání pomocí šipek mi zkrátka nevyhovuje. Ale i tak jsem hrál už lépe ovladatelné hry, u Turbo Racing se mi ovládání zdá dosti citlivé. Ale možná je to jen na zvyku, tréninkem se snad zlepší. Celkově hru hodnotím jako lepší průměr, neurazí a jako free hra určitě překvapí svým propracováním.

Zdroj: www.picpoc.com

Zdroj: www.pikpok.com

Zdroj: www.picpoc.com

Zdroj: www.pikpok.com

 

Vývojář: PikPok

Velikost: 42 MB

[app]com.pikpok.turbo&feature=top-free#?t=W251bGwsMSwxLDIwNSwiY29tLnBpa3Bvay50dXJibyJd[/app]

Leave A Response