Virtual Tennis Challenge

Publikoval 7. 12. 2013 - 12:11pm : admin
RATING
  • Ovládání
  • Grafika
  • Zábava

Virtual Tennis Challenge nabízí hráčům docela realistický požitek ze hry. Zprvu jsem měl obavy, zda nepůjde o nějakou imitaci tenisu, ale hned první zápas mě přesvědčil o opaku. Pokud patří tenis k vašim oblíbeným sportům, vřele doporučuji tuhle hru k instalaci do vašeho telefonu, či tabletu. Stejně jako ostatní hry, má i Virtual Tennis Challenge své mouchy, ale postupem času se jim dokážete vyhnout. O nich si napíšeme v článku níže.

50 hráčů, 18 stadiónů

 

 

 

Při prvním spuštění hry máte možnost na výběr z různých obtížností. Ze začátku je dobré zvolit tu nejjednodušší a až po dokonalém „osahání“ úderů zvolit vyšší obtížnost. Dále máte na výběr z 50 hráčů neznámých (smyšlených) jmen, které si však můžete přejmenovat třeba na nějakou opravdovou světovou tenisovou hvězdu. Já hraji za Tomáše Berdycha. Jen škoda, že na tabuli umístěné na stadiónu se zobrazuje jen systémové jméno hráče.

 Tenis Tenis III Tenis II

Ovládání hry je řešeno dvěma způsoby. Buď pomocí joysticku zobrazeného přímo na obrazovce, nebo pomocí různých tahů. První možnost jsem po odehrání první hry zavrhl, druhá možnost je ideální. Ikdyž někdy taky dokáže pořádně pozlobit, zvláště když chcete provést určitý druh úderu a pomocí tahu tak nechtě odběhnete z místa dopadu míčku. Ale je to spíše věci tréninku a zvyku, při soustavnějším hraní se těchto chyb vyvarujete.

Dvojhra, čtyřhra ale i exhibice

 

Virtual Tennis Challenge nabízí hráčům hned několik možností her. Základní forma je turnaj, kdy je na každý den vypsána trojce turnajů z různým bodovým, ale i finančním ohodnocením. Body se vám sčítají a je podle nich vytvořen žebříček hráčů. Sbírání peněz je celkem zbytečné, ve hře je to jen takové zpestření, protože peníze nejdou nijak využít, což je podle mě škoda.

Další možností hry je mód exhibice, který je rozdělen do dvou kategorií. Buď si zahrajete klasický single, nebo zábavnější čtyřhru. Zde si můžete sami zvolit, za jakého hráče chcete hrát a kdo má být vašim soupeřem. V těchto hrách je vaší odměnou jen finanční obnos. Hra nabízí i možnost multiplayeru, ale jen přes bluetooth. V nabídce na Google Play je ve verzi FREE, ale i v placené verzi za 125 Kč.

 

 

 

Leave A Response