Vychutnejte si požitek ze hry

Publikoval 14. 09. 2013 - 5:13pm : admin

Doposud jsme na těhle stránkách psali jen o nejrůznějších hrách a aplikacích, ale trochu jsme pozapomněli na to hlavní, bez čeho byste si prezentované hry nemohli zahrát. Ano tušíte správně, jsou to naši mobilní miláčci. Ať už své oblíbené hry hrajete na mobilech, či tabletech, ne na každém si můžete zahrát oblíbenou hru, aniž by běžela bez jediného „záseku“. Je to dáno jak hardwarovou, tak i grafickou náročností dané hry, zejména ty nejnovější kladou docela vysoké nároky na výbavu mobilních zařízení. Je mi jasné, že ne každý si může dovolit mobilní telefon či tablet vyšší cenové hladiny, ale v tom případě lze nakupovat alespoň v ověřených a seriozních obchodech, které nabízejí mobily a příslušenství k nim za příznivé ceny a zároveň ve vysoké kvalitě. Jedním z takových obchodů je např. eshop Mobilní příslušenství.cz.

Dát přednost ceně, nebo kvalitě?

 

 

Tohle je otázka do placu. Jelikož se pohybuji v obchodě, tak z vlastní zkušenosti vím, že spousta lidí dává přednost ceně před kvalitou, což zvláště ve sféře elektroniky není nejlepší volba. Elektronika není věc každodenní spotřeby, očekáváme od ní, že nám nějaký ten rok vydrží. Proto podle mě není na místě zakoupit mobil pochybné značky jen pro to, že je o pár set korun levnější , než ten ověřený značkový. Jak už jsem psal výše, autoři nejnovějších mobilních her využívají k jejich tvorbě nejnovějších technologií, které tak kladou vysoké nároky na zařízení, na kterých má být hra spuštěna. Mnoho uživatelů se pak diví, že jim dotyčná hra na mobilu za 3000 Kč nejede, nebo se strašně seká a tak prakticky znemožňuje její hraní. Tím nechci nijak snižovat kvalitu těchto telefonů nižší třídy (nebo se vysmívat jejich majitelům), jejich cena však odpovídá jejich výkonu. Pokud jste tedy vášnivými mobilními pařany, měli byste před koupí nového mobilu pořádně zvážit své požadavky na něj, abyste později nebyli zklamaní.

Gelové TPU pouzdro ZEBRA pro SONY XPERIA P LT22i

Gelové TPU pouzdro ZEBRA pro SONY XPERIA P LT22i

Ovšem vybrat si kvalitní mobil není všechno. Možná si to ani neuvědomujete, ale i o mobil se musíte starat, pokud chcete zachovat jeho funkčnost a novotu. Hodně záleží, jak sami jistě víte, na zacházení. Ne vždy si uvědomíte, že váš mobil může trpět, ikdyž je zdánlivě ukryt v bezpečí vaší kapsy. I volně pohozené mince, či klíče v kapse se můžou na mobilu negativně podepsat. Dívat se na displey přes poškrábané sklo nepřináší zrovna ten nejlepší požitek ze hry. Proto není na škodu si mobil chránit stylovým pouzdrem na mobilní telefony, kterých je na trhu nespočet. Osobně raději investuji nějakou stokorunu navíc, než pak bědovat nad poškrábaným, či otlučeným miláčkem. V současné době jsou velkým hitem tzv. gelová pouzdra, která váš telefon spolehlivě ochrání před škrábanci, prachem a dalšími vnějšími vlivy. Gelová pouzdra jsou omyvatelná vodou, lehce se tak zbavíte nečistot na nich usazených. Do oka mě padlo Gelové TPU pouzdro ZEBRA pro SONY XPERIA P LT22i, ke kterému doprava zdarma. Doprava zdarma je nabízena i k ostatním gelovým pouzdrům, které Mobilní-příslušenství.cz nabízí za jednotnou cenu.

Pokud máte už starší mobil, na kterém je již znát zub používání, můžete si jeho vzhled vylepšit i originálně vybarvenými zadními kryty. Člověk by se divil, jak může takový mobil prokouknout. Ale to už záleží jen na samotném majiteli, jak bude o svého „founa“ pečovat, zda si ho bude hýčkat, či jeho péči nevěnovat žádnou pozornost.

 

Leave A Response