Zahrajte si skvělou hru s názvem Pou

Publikoval 6. 08. 2013 - 3:44pm : admin

Pokud jste o této hře ještě neslyšeli, máte pravděpodobně velké mezery. Tato hra je totiž hitem mnoha lidí po celém světě. Ačkoliv se může na první pohled zdát jako velmi jednoduchá a snadná, opak je pravdou. O tom se můžete sami přesvědčit. Stačí pouze download Pou a již můžete během pár okamžiků hrát. A buďte si jisti tím, že vás hra chytne. Stejně jako určitě chytla celou řadu vašich kamarádů. A pokud ne, určitě jím o nich řekněte. Hra totiž umožňuje hrát i online, a tak se může i kamarádův Pou setkávat pravidelně s tím vaším.

Cílem hry je se o vašeho tvora, tedy jakési zvířátko pravidelně starat. Jedině tak bude maximálně spokojené, za což budete také pravidelně obměňováni. Ti co hru již pravidelně hrají, samozřejmě ví, že Pou zdarma jde hrát jak na telefonech nebo tabletech, tak existuje i verze pro počítače. Na mobilu je však vše mnohem pohodlnější a hlavně může být právě Váš Pou stále u vás a můžete se o něho neustále starat. K dispozici je verze jak pro systém Android, tak i pro iOS, který mají mobilní telefony iPhone. Pokud váš telefon ani jeden operační systém nemá, nezbývá tedy nic jiného než hrát Pou na PC. I to je samozřejmě stejně snadné, a to jak samotné ovládání, tak i stažení a instalace.

Pokud stále váháte, určitě vás přesvědčí to, že tuto hru hraje na celém světě přes 10 milionů hráčů. A ti všichni ji hodnotí velmi kladně. Ukažte tak všem, že hra Pou je i ve vašem mobilním telefonu a tak přesně víte, co právě v dnešní době frčí. Je to zkrátka určitý životní styl a řada lidí si svůj telefon bez tohoto mazlíčka skutečně neumí ani představit. Věřte, že podobně se budete po několika minutách hraní cítit i vy. Je to skutečně velmi návyková záležitost, hlavně pro mladší generaci. Ta starší tomuto boomu jenom málokdy porozumí a nevěřícně nad ní kroutí hlavou.

[pb-app-box pname=’me.pou.app‘ name=’WhatsApp‘ theme=’light‘ lang=’en‘]

Leave A Response