Crazy Dentist

Publikoval 16. 06. 2013 - 6:18pm : admin

Při prohlížení novinek na GooglePlay jsem narazil na další zábavnou lékařskou hru Crazy Dentist. A jelikož jsem na Hrách na Android už o jedné podobné hře psal, tak proč se nezmínit i o konkurenci. Nebudu tu hry mezi sebou nijak porovnávat, ikdyž princip je u obou velmi podobný, ne-li stejný. Ale i tak jsou hry odlišné, Crazy Dentist nabídne i něco navíc. Bohužel to není ale hra, od které byste se nemohli odtrhnout, ale na vyzkoušení dobrá. Ze začátku vás celkem chytne, protože si chcete vyzkoušet všechny nástroje, které jsou ve hře k dispozici. Poté bohužel váš zájem o hru upadá, nenabízí bohužel nic, čím by si vás udržela. Ale i takové hry si můžete zahrát, ikdyž tahle je svou jednoduchostí určena spíše pro mladší ročníky, které ještě snad dokáže zabavit.

Vrtačka, kleště, odsávačka

 

 

Hned na úvod máte možnost výběru ze čtyř obětí, na kterých se můžete vyřádit. K dispozici vám je čtyřicátník Bob, třináctiletý kovboj, dvanáctiletý indiánský klučina a devatenáctiletá gorila. Po výběru pacienta se můžete vesele pustit do práce. Na výběr máte 7 nástrojů, každý z nich je určen na jiný úkon. Výhodou je, že po tapnutí na nástroj se vám ukáže, na co ho lze použít. Odpadá tak systém pokus-omyl. Samotný úkon trvá jen pár vteřin a je o hodně kratší, než u reálné návštěvy zubaře.

U každého pacienta využijete všechny dostupné nástroje a navíc po vytrhnutí zubu máte možnost výběru tvaru náhrady. Můžete tak vytvořit rozličný úsměv, který byste nikde neviděli. Po dokončení díla si ho můžete uložit do paměti telefonu a pak ho poslat svým přátelům, nebo sdílet na Facebook či jiné sociální služby. Ovládání je jednoduché, vlastně jen kliknutím na displey přikládáte zvolený nástroj k postiženému zubu. Žádné další nároky na vás hra neklade.

 

Zdroj: GooglePlay.com

Zdroj: GooglePlay.com

Zdroj: GooglePlay.com

Zdroj: GooglePlay.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak už jsem psal výše, hra vás nejspíš nijak nenadchne po prvním zahrání si ji ze svého mobilu smažete. Spíš se zavděčí menším dětem, ale pro starší je zcela nezáživná a nepoutavá. Z tohoto důvodu dostala takové nízké hodnocení.

Velikost: 10 MB

Vývojář: 6677g.com

[app]com.g6677.android.cdentist&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5nNjY3Ny5hbmRyb2lkLmNkZW50aXN0Il0.[/app]

 

 

Leave A Response