Fireman a Commando Call of Duty, dvě odlišné hry, ve kterých však nechybí akce

Publikoval 6. 01. 2014 - 6:12pm : admin
RATING
  • Fireman
  • Commando Call of Duty

Dnes i vezmeme na mušku dvě hry, ve kterých musíte pořádně mířit a to doslovně. Ve Firemanovi musíte zacílit proud vody k uhašení požáru, v Commando Call of Duty zase seřídit pořádně mířidla své zbraně. Obě dvě hry jsou pohodové akční arkády, není při nich třeba vynaložit přehnané herní úsilí. Ale hlavní cíl, zabavení, hravě splní.

Fireman

Fireman

Fireman

Fireman je hra, která má, jak již název napovídá, co do činění s ohněm, podobně jako série Sprinkle. Ovládáte malého hasiče, který musí uhasit všechny požáry a utéci pohyblivým plamínkům, kteří se ho snaží upálit. Po cestě posbírá pár pohozených hraček a honem do cíle. Pozor si musíte při hraní dát i na ne bezednou zásobu vody, její stav je zobrazen v levém horním rohu obrazovky.

Fireman - Shop

Fireman – shop

Hra se ovládá pomocí prvků umístěných na obrazovce. V její dolní části jsou umístěny čtyři tlačítka, po dvou na každé straně. Ovládání je přesné, po pěti minutách hraní si na něj v pohodě zvyknete. Hra je k dispozici zdarma, velikost instalačního souboru je 16 MB.

[pb-app-box pname=’com.magmamobile.game.Fireman‘ name=’Fireman‘ theme=’light‘ lang=’en‘]

Commando Call of Duty

Commando Call of Duty je akční arkáda připomínající deffender hry. Jste vojákem v příkopu a pomocí kulometu odrážíte ataky dotírajících nepřátel. V prvních levelech na vás útočí jen pěšáci, ale od desátého levelu se přidají i tanky. Později se arzenál zvyšuje a tak na vás podnikají nálety formace bojových vrtulníků. Naopak vy máte v úkrytu k dispozici dvě manuálně obsluhované zbraně, kulomet a granátomet, na pomoc si však můžete přivolat dělostřelectvo, letku stíhaček, nebo si před opevnění vytvořit minové pole. K dispozici máte i ochranu z kategorie sci-fi a to ochranný štít a pulzující výboj. Všechny tyhle pomocná vylepšení však ubírají energii, proto byste je měli využívat s rozvahou.

Comando IIComandoComando I

Ovládání nemá smysl ani popisovat, na nepřátele namíříte prstem. Zbraně nemusíte nijak nabíjet, k dispozici máte neomezený počet nábojů. Grafika je vcelku slušná, rozhodně neurazí. Commando Call of Duty je zdarma, velikost souboru je 27 MB.

[pb-app-box pname=’com.fungames.commando.war.clash‘ name=’Commando Call of Duty‘ theme=’light‘ lang=’en‘]

 

Leave A Response