Ninja Chicken

Publikoval 13. 02. 2013 - 7:24pm : admin

Po skákačce Temple Run II přichází další skákací akční arkáda, tentokrát s názvem Ninja Chicken. Nečekejte ale žádného asijského ninju šermujícího mečem či nunjaky, ale prostou kvokající slepici s páskou přes oči. Hra je velice jednoduše zpracovaná, grafika je též příjemná a vše doplňuje hudba se zvuky doprovázející slepičí cestu.

 

Skákačka pro Android

Ovládání Ninja Chicken je jednoduché, o to víc je hra náročnější na udržení pozornosti. Ovládání je podobné jako v Hill Climb Racing, tzn. že na obrazovce máte dvě tlačítka, jedno pro výskok, druhé pro podlezení. Vpřed se pohybujete automaticky. Cílem hry je vyhnout se různým nástrahám a sesbírat co nejvíc ořechů a mincí a sem tam vyprodukovat i nějaké to vejce. Hra je odstupňována do levelů, v každém máte určen úkol, jehož splnění je podmínkou pro postup do dalšího kola.

Ninja chicken I Ninja chicken II Ninja chicken III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skóre hry se ukládá, můžete tedy své výkony porovnat s ostatními hráči. Hra je k dispozici zdarma v anglickém rozhraní. Pokud máte rádi oddechové nenásilné hry, tak Ninja Chickem nesmí ve vašem zařízení rozhodně chybět.

Velikost souboru: 6 MB

Stránky vývojáře: PlayScape

[button link=“https://play.google.com/store/apps/details?id=mominis.Generic_Android.Ninja_Chicken&feature=apps_topselling_free#?t=W251bGwsMSwxLG51bGwsIm1vbWluaXMuR2VuZXJpY19BbmRyb2lkLk5pbmphX0NoaWNrZW4iXQ..“ color=“#008000″ size=“2″ style=“2″ dark=“0″ radius=“5″ target=“blank“]Stáhnout z GooglePlay[/button]

[button link=“http://ulozto.cz/xVH9hPA/ninjachicken2-1-3-apk“ color=“#008000″ size=“2″ style=“2″ dark=“0″ radius=“5″ target=“blank“]Stáhnout do PC[/button]

 

Test sexuální inteligence

 

 

Leave A Response