Riptide GP

Publikoval 27. 05. 2013 - 4:57pm : admin

Riptide GP od Vector Unit je klon Beach Buggy Blitz a musím podotknout, že nedosahuje výše plážových bugynek. Nápad sice dobrý, ale provedení není stoprocentní. Možná je můj pohled zkreslený tím, že jsem prvně objevil právě Beach Buggy Blitz a proto se mi zdá námět Riptide GP poněkud nezáživný. Ale věřím, že si tahle hra nějaké příznivce určitě najde. Na druhou stranu nutno podotknout, že Vector Unit grafiku opravdu umí, hra je stejně jako BBB propracovaná do nejmenších detailů. Takže dost povídání, pojďme se podívat co všechno hra nabízí.

Vodní skútry na řece

Riptide GP vás zavede do prostředí závodů na vodních skútrech. Stanete se závodním jezdcem, který musí skútr na vodní hladině zkrotit a porazit všechny soupeře. Ovládání je už klasicky pomocí náklonů telefonu, pohyb vpřed za vás obstará hra samotná. Detaily hry jsou na vysoké výši, ale občas dochází k nereálným situacím, jako například jízda pod vodní hladinou, změna směru jízdy ve vzduchu. A co nejvíc odporuje fyzikálním zákonům, je jízda do kopce. Ale je to jen hra, tak proč se nad takovýma absurditama pozastavovat.

Co se týče hry samotné tak vězte: Na výběr máte ze třech hracích módů a to tréninkové jízdy, jízdy na čas a sérií turnajů. Jeden turnaj je složený z několika tratí, za umístění jste obodováni a pokud se vám podaří vyhrát, postupujete do dalšího turnaje. Dále si můžete vybrat ze třech základních skútrů, další jsou dostupné po splnění určitých kritérií. To samé platí i pro výběr tratí v jednotlivých jízdách. I obtížnost si můžete nastavit, od nejslabších 250 ccm přes střední 500 ccm až po nejsilnější stroje o obsahu 1000 ccm. Pokud máte tedy vybráno, nezbývá než se pustit do závodění. Až zvládnete jízdu samotnou, můžete se pustit i do frajeřinek ála různé triky při výskoku, ale pozor, při neúspěšném pokusu můžete ztratit cenné vteřinky.

riptide I riptide II riptide

 

Pozor, tahle hra je placená zaplatíte za ni přes GooglePlay 39 Kč.

Vývojář: Vector Unit

Velikost: 40 MB

Cena: 39 Kč

[app]com.vectorunit.blue&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS52ZWN0b3J1bml0LmJsdWUiXQ..[/app]

Leave A Response