SMS Praha MHD

Publikoval 31. 05. 2013 - 12:16pm : admin

Už dlouho jsme zde nenapsali o žádné aplikaci, poslední dobou jen samé hry. Dnes tohle změníme a napíšeme si o nové aplikaci, která vám pomůže usnadnit cestovaní po Praze. Aplikaci SMS Praha, která slouží ke koupi mobilní jízdenky na pražské MHD nejspíš využijí návštěvníci našeho hlavního města, kterým se nevyplatí kupovat časové kupóny tamějšího dopravního podniku. Ale naopak návštěvníci takovou aplikací jistě nepohrdnou, zaručuje rychlé a jednoduché zakoupení jízdenky přes svůj mobilní telefon. Škoda jen, že vícero dopravních podniků možnost zakoupení jízdenky přes mobil neumožňuje.

Jízdenka během několika sekund

Doposud se v Praze dala koupit jízdenka přes mobil způsobem, který vám zabral poměrně víc času, než kdybyste si ji zakoupili v jízdenkovém automatu, nebo trafice. Do sms zprávy jste naťukali požadovaný text a odeslali na určené číslo. Především starší lidé mají problém se psaním sms zpráv, tahle aplikace jim hodně usnadní život. Ke koupi jízdenky pomocí telefonu stačí jen pár kliků, není to nic složitého.

Hned po otevření aplikace se vám zobrazí všechny dostupné druhy jízdenek. Vy si jen vyberete tu, kterou potřebujete a potvrdíte odeslání objednávky. Pak si jen počkáte, než vám jízdenka přijde na mobil a můžete s klidnou duší nastoupit do dopravního prostředku. Jedná se o oficiální aplikaci pražského dopravního podniku.

sms I sms II

Velikost: 183 kb

Vývojář: smsjizdenka.cz

[app]cz.edhouse.smsorder.android&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImN6LmVkaG91c2Uuc21zb3JkZXIuYW5kcm9pZCJd[/app]

Leave A Response