4 onlajnovky, které musíte hrát

Publikoval 15. 04. 2014 - 5:27pm : admin

Po kratší době tu máme další seriál o online hrách. Jelikož se tyto hry těší stále většímu zájmu hráčů, přinášíme vám další tipy na bezva online hry. Výhoda online her je ta, že jsou k dispozici zdarma, nemusíte tedy sahat hluboko do kapsy k nákupu klasických PC her. Dnes si povíme o hrách Shakes a Fidget, Top Eleven Football Manager, Lord Of The Ring Online a War Thunder.

Shakes a Fidget

Shakes a Fidget vznikla na základě komiksu, který paroduje epické bitvy. Jak už to u online her bývá, zaujme perfektní grafikou a ještě lepší hratelností. Na začátku hry si zvolíte rasu a postavu, za kterou chcete hrát a můžete se ihned vrhnout do zápalu boje. Tedy záleží jen na vás, kam povedou vaše první kroky. Pokud se chcete před prvním bojem trochu posilnit, můžete si to napřed namířit do hospody a až teprve pak podnikat zábavné výpravy.

Shakes and Fidget

Shakes and Fidget

Jak už to tak bývá, tak úkolem hry je rozšiřování vlastních schopností, neustálé zdokonalování výzbroje, zabíjení různých příšer, boje s protivníky či plnění různých úkolů. Zkrátka zábava na každém kroku.

Top Eleven Footbal Manager

Dost bylo boje, pojďme na fotbalové trávníky. Ikdyž ne tak docela, podíváme se do fotbalového zákulisí. Top Eleven Footbal Manager otestuje vaše managerské schopnosti. Jako nováček dostanete chudý klub, o který se musíte postarat, jako o vlastní dítě. Staráte se o vše, tedy o nakupování nových hráčů, zlepšujete zázemí klubu, řídíte tréningy a sledujete, jak klub pod vašim vedením zkvétá.

Hra není příliš náročná na váš čas, jednou denně stačí zkontrolovat, zda probíhá vše tak jak má. Díky Top Eleven Footbal Manageru získáte svůj vlastní fotbalový klub.

Lord of the Ring

Zahrajte si Lord of the Ring online. Tahle hra vznikla na motivy zfilmované knihy. J.R.R. Tolkiena Pán prstenů, což zajisté všichni dobře víte. Tahle MMORPG hra vás zavede do pohádkové Středozemě, ve které na vás z každého koutu dýchne mystická atmosféra Tolkienova veledíla. Stejně jako ve své předloze ve hře figurují čtyři rasy, za které si můžete zahrát. Jsou to člověk, elf, hobit a trpaslík.

Autoři hru pravidelně aktualizují, takže se můžete těšit na neustálý přísun novinek a vylepšení.

War Thunder

War Thunder  je dalším leteckým simulátorem válečných bitev. Zavede vás do období II. světové války a zároveň vás ohromí detailním zpracováním létajících strojů. Válčit v něm můžete proti hráčům celého světa, kterých jsou miliony. To zaručuje nekonečná vzdušná dobrodružství.

 

 

Na výběr jsou stovky letadel a rozsáhlý zbrojní arzenál, který si můžete volit dle vlastního vkusu. Bitvy probíhají jak ve vzduchu, tak i na zemi a na moři.