Známe nejlepší hry pro volný čas

Publikoval 30. 06. 2014 - 4:36pm : admin

Nuda je strašná věc. Ale stačí mít po ruce tablet, chytrý telefon nebo počítač a hned je co dělat. Poradíme vám tři nejzajímavější hry, které si získávají čím dál více fanoušků. A brzy všem bude jasné, proč.  Někdo má rád střílečky, jiný strategie, další si láme hlavu nad logickými záhadami nebo jen tak bez přemýšlení farmaří. Počítačové hry toho nabízejí spoustu a bylo by škoda neznat tyto tři, které si oblíbili jak malí, tak velcí hráči. Jsou tak chytlavé, že jakmile je jednou zkusíte, už se nebudete moci odtrhnout.

 

             Goodgame Empire

Jedna z nejzajímavějších online her je zřejmě Goodgame Empire, která spojuje jak zábavu, tak i komunikaci s ostatními hráči. V této strategii jde o to, postavit co nejsilnější říši, zabezpečit ji před nepřáteli a rozvíjet ji tak daleko, až se hráči podaří ovládnout další a pak další města a říše. K tomu zde lze tvořit aliance a různá spojenectví a vždy je na co nového se těšit. Goodgame Empire pořád přináší zvraty a překvapení a stačí ji jen na pár dní opustit a z krásného města mohou zbýt jen hořící trosky. Zvládnete čelit davu bojechtivých nepřátel?

 

             Big Farm

Ideální, odpočinková a pohodová hra pro ty, kteří nechtějí moc přemýšlet, ale přesto si užít zábavy? To je online hra Big Farm, kde se hráč stane farmářem a začne si budovat svou vlastní farmu, pěstovat plodiny, starat se o pole a chovat zvířata. Vše musí mít svůj pevný řád, jinak nic nevyroste a zvířata nebudou produkovat mléko, vejce a tak dále. Navíc se můžete stát nejlepším farmářem v okolí a všem vytřít zrak.

 

             War Thunder

Poměrně novou, ale zajímavou multiplayerovou hrou je War Thunder, která už zlákala přes 5 milionů hráčů. Zamilují si ji hlavně ti, kteří se zajímají o války, válečné stroje a rádi plánují strategie, nad jakými by užasli i nejlepší světoví vojevůdci. Chcete si užít pohledů na dokonale propracované modely letadel či tanků a rozdrtit všechny protivníky? Tak směle do toho, poměřte své síly s ostatními.