Hrajte ty nejoblíbenější hry i vy

Publikoval 17. 02. 2014 - 11:42am : admin

Také milujete počítačové hry a hledáte stále nové a nové, které by vás naplno zaujali? Potom určitě budete nadšeni z hitů, které si v poslední době získávají stále více hráčů, a to nejenom u nás, ale i na celém světě. Navíc se jedná o hry, které můžete hrát proti reálným protivníkům z celého světa, a tak celkový zážitek velmi výrazným způsobem umocnit. Jednou z takových je určitě Empire hra online, která vás taví do čela vlastní civilizace. A váš úkol je poměrně prostý, a to postavit a spravovat vlastní říši, a to včetně staveb, obyvatel, nebo armády. Samozřejmě s tím vším souvisí i boje proti ostatním protivníkům, či aliance s těmi, se kterými chcete uzavírat příměří. A spolu s nimi můžete jít vstříc jedné z největších říší celé hry.

To však určitě není jedinou zajímavou strategií, kterou herní svět v dnešní době nabízí. Jednou z dalších, které rozhodně zaujmou, je i big farma hra online. Tedy abychom byli konkrétní, originální název hry je Big Farm. A už se samotného názvy vyplívá, o čem je řeč. Zatímco v předchozím titulu budujete říši, zde budujete vlastní farmu, a samozřejmě máte na starost vše, co s jejím chodem souvisí. A to od starostí o hospodářská zvířata, po starosti s pěstováním rostlin. A pokud budete dobří, můžete si být jisti, že vám vaše farma bude opravdu plně vzkvétat. A díky tomu získáte potřebné peníze, a to prodejem plodin na samotném trhu.

Určitě to není však jediná možnost, jak trávit volný čas i zajímavé hry. Tou poslední, která patří do trojice těch nejoblíbenějších, je Metin2. Tato oblíbená MMORPG hra vás přenese do světa fantasy, kdy vše bezproblémově fungovalo, ale náhle se na zem zřítil kámen zvaný Metin, a rázem se celá země ocitla ve velké nejistotě a strachu. A právě v takovém prostředí se můžete se svou postavou ocitnout i vy, a stejně tak statisíce dalších hráčů z celého světa, kteří si tento žánr oblíbili.

1 Comment so far. Feel free to join this conversation.