Zahrajte si ty nejlepší herní pecky současnosti

Publikoval 5. 02. 2014 - 9:11am : admin

Také milujete hraní počítačových her? Potom jistě víte, že dnešní herní svět nabízí skutečně obrovské množnosti, jaký žánr zvolit. A pokud bychom měli výt konkrétní, tak nejvíce táhnout takzvané MMORPG hry, které mají miliony hráčů po celém světě. A jednou takovou oblíbenou je War Thunder. Ta totiž stejně jako řada dalších her spadajících do této kategorie, umožní hrát proti reálným lidem. V případě právě této jmenované hry navíc v náročných soubojích, které se odehrávají na obloze. Jedná se o válečnou hru zasazenou do období 2. Světové války, která byla známá hlavně leteckými bitvami. A právě těch se můžete zúčastnit i vy, a to s letadlem, které je věrnou kopií reálné stíhačky. A váš úkol je prostý – sestřelit protivníky.

WarThunder-1

Bitev, jejichž účel je samozřejmě vyhrát, se nemusíte nutně účastnit pouze na nebeské obloze z propracovaných letadel. Můžete totiž popustit uzdu své fantazii, a vrhnout se do velmi zajímavého světa fantasy, kde vás čeká nejenom řada nadpřirozených postav, ale také nadpřirozených jevů. A jednu takovou postavou můžete být i vy, a to ve fantasy hře 4Story, které se dá taktéž zařadit mezi jednu, která má oblibu po celém světě. Princip hry je samozřejmě jasný, a to zdokonalovat svou postavu, a zároveň se účastnit již zmíněných nelítostných bitev o to, kdo se stane králem celé země. Tak neváhejte a přidejte se na onu vítěznou stranu.

Panzar_title_screen

A pokud bychom měli zůstat v žánru, který se dotýká naší fantasie a odehrává se právě ve fantasy světě, měli bychom zmínit ještě další oblíbenou hru, která nese název Panzar. Ta si nese to nejlepší jak z žánru fantasy, kde jsou v hlavní roli různá kouzla a jevy, tak i z oblíbeného tématu zoombies, které se stanou také účastníky bitev, jejichž součástí budete i vy sami. Tak se ponořte do světa, který nadchne vás i řadí dalších hráčů. Počítačové hry jsou zkrátka stále oblíbenější, a tak mnozí vývojáři neustále hledají cesty, jak si získat stávající a nové hráče na svou stranu. A zmíněné hry ukazují, že díky své kvalitě to právě tyto rozhodně nemají nijak těžké.