Čtyři onlinovky, které musíte mít

Publikoval 1. 06. 2014 - 2:53pm : admin

Není to tak dávno, co jsem zde psal o online hrách, které byste měli určitě zkusit. Dnes v našem miniseriálu budeme pokračovat a povíme si o dalších čtyřech hrách, které stojí minimálně za zkoušku. Nebudeme to prodlužovat a rovnou se na ně vrhnem. Dnes budeme mít na mušce hry Desert Operations, Rail Nation, 4Story a Ogame simulator.

Desert Operations

Desert Operations je prohlížečová strategická hra a jak už to tak bývá, válečná. Velíte své základně, se spojenci vytváříte aliance a krom samotných bojů se věnujete i další neméně důležité činnosti, kterou je špionáž. Pomocí ní získáte informace o stavu nepřítelova vojska, jeho vybavení a poloze.

desert-operations-rabat

Ve hře těžíte šest různých surovin, pomocí nichž stavíte potřebné budovy a vyvíjíte zbraně. Z budov získáváte peníze, ze kterých financujete další zbrojení, což je ve válce velmi důležité. Pokud si chcete zaválčit, Desert Operations vám to ráda umožní.

Rail Nation

A zase ty vláčky. Rail Nation umožní mnoha dětem splnit si svůj sen a to, stát se strojvedoucím. Kdo by nechtěl řídit pořádnou mašinu na železných kolech. Hra je časově nenáročná, stačí se do ní přihlásit jen párkrát za den. Zadáte potřebné příkazy, které se pak sami vykonají. Vy jen kontrolujete, zda běží všechno tak, jak má.

Jak už jste asi pochopili, cílem hry je zásobovat různá města surovinami a nadále rozvíjet svou železniční síť, protože jen ta nejmodernější zvládne pokrýt ty nejnáročnější požadavky zákazníků. Hra je rozdělena na éry, jedna éra trvá 14 dní. Celý herní svět trvá asi 3 měsíce.

4 Story

4 Story je MMORPG hra a jako u předchozích je do ní registrace zdarma. V tomto fantasy světě cestujete krajinou a objevujete nové světy. Díky fantastickým a ukrutným bitvám vylepšujete svého hrdinu a získáváte si tak respekt u spojenců. Ve hře můžete hrát za  zaříkavače, lukostřelce, bojovnici, kouzelníka, kněze a stínového běžce.

Ogame simulator

Ogame simulator je další ze strategických prohlížečových her ve kterých kolonizujete území. Tentokrát se jedná o vesmír. Ve hře se ocitnete na své domovské planetě, ze které vyrážíte na dobrodružné výpravy do blízkého, ale i vzdáleného vesmírného okolí. Napřed ale musíte svou planetu učinit obranyschopnou, protože v případě vaší nepřítomnosti byste o ni mohli jednoduše přijít. Jakmile máte zajištěnu obranu, můžete vyrazit dobývat okolní planety. Ty slouží především jako bohaté zdroje surovin, proto se připravte na nemilosrdné bitvy s nepřáteli. Dokažte, že jste si dokázali podmanit celý vesmír.

image_ogame_1