Jízdenky – aplikace pro autobusy a vlaky RegioJet

Publikoval 16. 02. 2013 - 11:13am : admin

Po vydání aplikace pro Android a iOS společnosti Leo Express o které jsme pro vás psali na vydano.cz dohání náskok konkurence i Student Agency se svou aplikací „Jízdenky“ kterou v beta verzi již spustila.

 

Spoje po celé Evropě

Aplikace vám umožní hledat spoje této společnosti po celé Evropě a kombinovat vlaky s autobusy případně zvolit pouze jeden tento dopravní prostředek.

Aplikace Jízdynky od RegioJetPo vybrání toho nejlepšího spoje a sedadla můžete provést rezervací a zaplatit. Když si později v dostatečném předstihu svou cestu rozmyslíte lze jízdenku i stornovat. Historie uchovává odkud a kam jste si jízdu kupovali a pokud budete jezdit trasu vícekrát usnadní vám nákup.

Výběr jízdenek je skutečně přehledný a to včetně možnosti navolit spoje bez přestupu a jednoduchá je i orientace ve výběru konkrétního sedadla.

Výhodou a nejen této mobilní aplikace Jízdenky je to, že u některých spojů lze stornovat svůj cestovní záměr bez poplatků i 30 minut před odjezdem spoje.

 

Využívá kredit stejně jako webová aplikace pro PC

Nemusíte se hned registrovat, možná je i jednotlivý nákup jízdenek. Avšak registrací a dobitím kreditu i třeba v částce vaši jízdenky získáte výhodnější ceny a pokud dobijete více kredit vám zůstane na zaplacení dalších jízdenek, popřípadě můžete zažádat o jeho vrácení na účet.

Aplikace Jízdynky od RegioJet - vyhledání autobusové zastávkyAplikace Jízdenky stále běží v beta verzi takže se vám nemusí správně načíst mapa a můžete najít i drobné překlepy autorů aplikace jako slovo „polatek“ místo poplatku, ale hlavní je, že jízdenky zakoupené prostřednictvím této aplikace jsou platné a lze s nimi pohodlně cestovat a především pohodlně rezervovat jízdenky spojů společnosti Student Agency.

 

Aplikace Jízdynky od RegioJet - volba sedadla

 

 

 

 

 

 

 

[button link=“https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.studio9.sa“ color=“#008000″ size=“2″ style=“2″ dark=“0″ radius=“5″ target=“blank“]Stáhnout z GooglePlay[/button]

 

Leave A Response