Leo Express jízdenky

Publikoval 16. 02. 2013 - 10:00pm : admin

Dnes jsme uveřejnili aplikaci na konkurenční Regio Jet od Student Agency, tak by se hodilo zmínit i aplikaci od dalšího soukromého dopravce, společnosti Leo Express. I zde se naskýtá možnost zakoupení jízdenky odkudkoliv pomocí chytrého telefonu či tabletu. Jelikož se Leo Express pohybuje (zatím) jen po kolejích, nabízí aplikace podstatně méně možností než podobný produkt od Student Agency.

Co můžeme od aplikace očekávat

Aplikace Leo Express umožňuje praktické věci, které jsou třeba k cestování s touhle společností. Tedy vyhledávání spojení mezi Prahou a Ostravou, rezervování si konkrétního místa v soupravě, včasnou rezervací si můžete jízdenku zlevnit a samozřejmostí je i platba jízdenky přímo z telefonu.

Dalším pozitivem je nepotřebnost klasické papírové jízdenky, platný cestovní doklad doložíte pomocí mobilu. Elektronická jízdenka vám bude zaslána na email, který jste uvedli při jejím nákupu. Nákup jízdenky je k dispozici i neregistrovaným zákazníkům.

leo express I leo express II leo express III

Aplikaci si můžete stáhnout přímo na GooglePlay, je k dispozici samozřejmě zdarma. Obsahuje ještě nějaké mouchy, ale ty budou určitě vychytány. Samotný chod aplikace však neohrožují.

Velikost: 1,3 MB

Vývojář: Leo Express

[button link=“https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.leoexpress.android&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImN6Lmxlb2V4cHJlc3MuYW5kcm9pZCJd“ color=“#008000″ size=“2″ style=“2″ dark=“0″ radius=“5″ target=“blank“]Stáhnout z GooglePlay[/button]

Leave A Response