Na Vlak – Nádražní tabule

Publikoval 10. 02. 2013 - 12:52pm : admin

Další výborný počin z dílny vývojářů Circlegate. O jejich aplikaci CG Transit jsme tu již psali a jelikož ji považuji jako jednu z nejlepších, není důvod uvést další jejich povedenou věcičku. Aplikace Na Vlak je určena především těm uživatelům, kteří často využívají k dopravě vlaky. Jak už název napovídá, jedná se o nádražní tabule ve vašem mobilu, kde najdete stejné informace, jako na tabulích umístěných v nádražních halách.

Tabule v kapse

Pokud jste majiteli chytrých telefonů a rádi a často cestujete vlakem, nesmí tato aplikace ve vašem mobilu chybět. K jejímu vlastnictví potřebujete vyjma chytrého mobilu i připojení na internet. Jelikož se data sbírají ze serveru szdc.cz, je internet nezbytný. Bohužel v databázi nejsou uvedeny všechny stanice, ale ty největší v ní naleznete. Seznam dostupných stanic naleznete v přiloženém seznamu vlakových stanic.

Zobrazení aplikace

Aplikace Na Vlak obsahuje i widget, který si můžete umístit na obrazovku – odpadne vám pak nutnost aplikaci neustále spouštět. Stanici ve které se zrovna nacházíte aktualizuje automaticky, lze ji ale zadat i ručně, stejně tak i nastavit výchozí železniční stanici. V aplikaci se zobrazují následující informace:

  • typ a číslo vlaku
  • cílová stanice
  • směr jízdy
  • čas příjezdu a odjezdu
  • číslo nástupiště a koleje
  • zpoždění
  • informační poznámky dané stanice

Nádražní tabuli si můžete prohlédnout i na svém PC, stačí si kliknout na stránky szdc.cz

na vlak III na vlak II na vlak I

Vývojář: Circlegate

Velikost: 1,1 MB

[button link=“https://play.google.com/store/apps/details?id=com.circlegate.tt.navlak.android&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5jaXJjbGVnYXRlLnR0Lm5hdmxhay5hbmRyb2lkIl0.“ color=“#008000″ size=“2″ style=“2″ dark=“0″ radius=“5″ target=“blank“]Stáhnout z GooglePlay[/button]

 

 

 

Leave A Response